banner29

banner32

Ethem Sancak'tan Kılıçdaroğlu'na: Ulan Kılıçdaroğlu sen hiç dayak yememişsin!

banner18

NET TÜRK - AKP’ye yakınlığıyla bilinen ve ‘Erdoğan aşığıyım’ sözleriyle dikkat çeken Ethem Sancak, Tank Palet fabrikasının özelleştilmesini eleştiren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na; “Kılıçdaroğlu’na niye cevap vermiyoruz. Bir sürü yalan söylüyor, her konuştuğu yalan. Önce dediler satıldı tank palet. ’20 milyar dolar’ diyor. Ulan sen 20 milyar doları ya bir arada görmemişsin ya dayak yememişsin. Atıyor, bilmiyor. Hesap uzmanı olmasına rağmen cahil bir hesap uzmanı” ifadelerini kullandığı video ortaya çıktı.

Eren Erdem: 20 milyar dolar görmedi, çünkü hırsız değil

Ethem Sancak’ın hakaretlerine tepki gösteren CHP’li Eren Erdem ise, “O videoyu seyrettim, bir kere buradan Ethem Sancak’a söyleyeceğim bir cümle var. Bırak o hakaretamiz ifadeyi kullanmak, Kılıçdaroğlu’nun adını ağzına alırken ağzını çalkalayacak. Bu alçaklıktır, ahlaksızlıktır o ifadeleri kullanırken herkes haddini bilecek. Kemal Bey’in 20 milyar doları bir arada görme şansı yok. Çünkü hırsız değil!” şeklinde konuştu.

Ethem Sancak: Bir Arap, ruhunu batıya satmış 50 Türk’e bedeldir

BMC’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, AK Parti’ye yakın Akit gazetesi Ekonomi Müdürü Mehmet Canıtatlı’nın sorularını cevaplandırdı. İş adamı Ethem Sancak skandal sözler sarf etti. Tank Palet fabrikasının özelleştirilmesi ile ilgili açıklamalar yapan işadamı Ethem Sancak şöyle konuştu:

Geçen hafta bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla Sakarya’da gerçekleştirilen, BMC Gelecek 50 Yıl Buluşması’nda, ülkemizin savunma sanayii alanında neler yapabildiğini ve yapacağını bir kez daha görmüş olmak beni mutlu etti. Sakaryalılar bizi çok seviyorlar. Erdoğan’ın mesajlarını iyi almışlar.

Törenden sonra şehir merkezine gittim, Trabzonlu bir vatandaş, 'CHP’liler, sizin bu işçileri atacağınızı söylüyor. Nasıl atacaksınız ki, bunlar tecrübeli adamlar. Bırakın atmayı, siz Sakarya’da 10 bin adamı istihdam edeceksiniz'. dedi. Ben de ona, 'Aynen senin gibi düşünüyorum. Biz, Sakarya’da yatırım ve istihdam için varız' dedim. Akşam evime gittiğimde de Rabbime hamdettim.

Benim için İslam’a sarılmış, dik duran bir Arap, ruhunu Batıya satmış olan 50 Türk’e bedeldir.

Biz milletten çok ümmetin şirketiyiz. Mesela Ömer Muhtar Libyalı olmasına rağmen İslam ümmetinin bayraktarı idi. Selahaddin ise Şarkın sevgili sultanı olarak anılır. Horasanlı Ebu Müslüm Türkmen idi. Biz kavmiyet bakışı ile bakmıyoruz olaylara…

Ümmet gözüyle bakıyoruz. Benim için İslam’a sarılmış, dik duran bir Arap, ruhunu Batıya satmış olan 50 Türk’e bedeldir. Düşünün ki, ‘Ben Türküm diyen birisi kalkıp ajanlık yapıyor, ülkesini satıyor.

Şimdi bir misal verelim. İstanbul’da öldürülen Kaşıkçı mı muhterem adamdı yoksa Can Dündar mı? Birisi istibdada karşı başını verdi, diğeri ise aşağılık bir şekilde Almanlara sığındı.

www.netturk.com.tr

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner16