banner29

banner32

Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?

Hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?
banner18

NET TÜRK - Bankaların emeklilere aylıkları karşılığında verdiği promosyonların, bu yıl ne kadar olacağı merak konusuydu. Müzakereler sonucunda emeklilerin aylıkları karşılığında alacakları yeni promosyon miktarları belirlendi. SGK ile Ziraat Bankası arasında gerçekleştirilen zam pazarlığı ardından yeni oran duyuruldu. Peki, Ziraat Bankası promosyon ücreti ne kadar? Hangi banka ne kadar promosyon ücreti veriyor? İşte tüm bankaların verdiği promosyon ücretleri ve yaptıkları kampanya duyuruları..

ZİRAAT BANKASI

Banka, 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Ziraat Bankası bu promosyon için ise emeklilerin, 3 yıl boyunca emekli maaşını bu banka aracılığıyla almayı tahahhüt etmelerini şart koşuyor. 

Promosyon ödemesine ilişkin başvurular, Ziraat Bankası şubelerinde, İnternet şubesinde, Ziraat Mobil, ATM' ve SMS'le müşteri İletişim m erkezi aracılığı ile yapılabiliyor.

HALK BANKASI

Halk Bankası, 1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.

Halk Bankası, bu promosyon için ise emeklilerin, 3 yıl boyunca emekli maaşını bu banka aracılığıyla almayı tahahhüt etmelerini şart koşuyor. 

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; tüm Halkbank şubelerine, Bank24 ATM’lerine, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattından ve Halkbank İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz.

AKBANK

Akbank, emeklilerin, 3 yıl boyunca emekli maaşını bu banka aracılığıyla almayı tahahhüt etmeleri karşılığı emeklilere 450 TL’ye varan nakit promosyon ödeyeceğini açıkladı.

Emekli maaşınızı Akbank’a taşımak için; T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte Akbank Şubesi'nde, Akbank İnternet’teki e-devlet yönlendirmesi aracılığıyla www.turkiye.gov.tr adresine girerek, banka değişikliği işleminizi yapabilirsiniz.

Emekli maaşını Akbank’tan alanlara özel ayrıcalıklar sağlıyor:

Akbank şubelerinde öncelikli hizmet alırsınız.

Yurt çapındaki tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para​ çekebilirsiniz.

​Ücretsiz Havale gönderirsiniz.

Akbank İnternet ile EFT işlemlerinizi ücretsiz yaparsınız.

Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz.

İhtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım, maaşını 3 ayda 1 alan emekliler özel 3 ayda 1 ödemeli kredi seçeneklerinden yararlanırsınız.

Bireysel kredilerde çok özel indirimler ve avantajlı faiz oranlarından yararlanırsınız

GARANTİ BANKASI

Garanti BBVA ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında imzalanan yeni protokol ile, emekli maaşını 3 yıl boyunca Garanti BBVA’dan alma taahhüdü veren emekliler, ek ürün koşulu olmadan, 1.200 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi alabilecek

Garanti BBVA, 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.000 lira, 2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi yapacak.

1.000’e yakın Garanti BBVA şubesinden ve 5.200’ ü aşkın Garanti BBVA ATM’den emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubeye uğramanız yeter.

Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, ATM, mobil ve internet bankacılığı aracılığıyla maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecek.

İŞ BANKASI 

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 2020/2023 dönemi için 750 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt genelinde sayısı 1.300’e yakın şube ve 6.500'ü aşkın Bankamatik aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emekliler, en yakın İş Bankası şubesinden, İnternet Şubesi'nden ya da İşCep’ten emekli maaşlarını kolayca taşıyabiliyor.​

TEB 

TEB, maaşı 999 TL’ye kadar olan emeklilere 850 TL, 1.000 TL ile 1.999 TL arasında maaş alan emeklilere 925 TL, 2.000 TL ve üzeri olan emeklilere ise 1.000 TL promosyon sunuyor. Bankaya emekli müşteri getirenlere de kişi başına 150 TL, toplamda 1.500 TL’ye varan ödeme yapıyor. Böylece promosyon 2.500 TL’ye çıkıyor.

QNB FİNANSBANK 

QNB Finansbank, emeklilere 1.250 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını yönlendirenlere, emekli başına 125 TL veriliyor.

ŞEKERBANK

Şekerbank, maaşını taşıyan emeklilere maaş tutarlarına göre 375 ila 450 TL arasında değişen promosyon ödemeleri sunuyor. İki otomatik ödeme talimatı verenler 150 TL, emekli müşteri yönlendirenlere ise emekli başına 150 TL veriyor. Böylece toplamda 2 bin 100 TL’ye kadar promosyon sunuyor.

DENİZ BANK

Denizbank, 450 TL’ye varan promosyon ödemesinin yanı sıra bankaya emekli müşteri kazandıranlara emekli başına 100 TL veriyor.

ING BANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU 


ING BANK

ING Bank, 450 TL’ye varan nakit promosyona ek olarak; Turuncu Ekstra ile 750 TL harcama yapılan her ay için 50 TL nakit promosyon veriyor. Böylece 3 yıl için ek 1.800 TL promosyon; toplamda 2 bin 250 TL’ye varan promosyon fırsatı sunuyor.

Maaşını ING’den alan emekliler, Turuncu Ekstra ile harcamaya başladığında 2.550 TL nakit promosyondan yararlanıyor!

Emekli maaşını taşıyanlara, %0,79'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi ING'de! Üstelik, kredi tahsis ücreti yok!

Tüm Türkiye’deki 50.000’den fazla ATM'yi ücretsiz kullanım sağlıyor.

Türkiye’deki tüm banka ATM’lerinden maaşlar ücretsiz olarak çekilebiliyor. Vadesiz mevduat hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınız için size özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

ING Telefon Bankacılığı’ndan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üstelik, aradığınızda menüde hiç dolaşmadan, direkt size özel müşteri temsilcilerimizden hizmet alırsınız.

Destek Hesap ile maaş gününüzü beklemeden, hesabınızda para olmasa bile nakit çekebilirsiniz.

Özel asistan hizmeti ile 0212 328 28 28’i arayarak ücretsiz tıbbi bilgi ve danışmanlık ile ambulans imkânından faydalanabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi'nin açıklamasına göre, emekli maaşlarının yatırılması için 31 Mart'a kadar bankayı tercih eden ve 3 yıl maaşlarını Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler 1000 liraya varan nakit promosyon alabilecek.

www.netturk.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner16