banner29

banner32

Putin, Alina Kabaeva ile Evleniyor mu?

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in aşk yaşadığı eski jimnastikçi Alina Kabaeva ile evleneceği öne sürülüyor!

Putin, Alina Kabaeva ile Evleniyor mu?
banner18

NET TÜRK - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile eski jimnastikçi Alina Kabaeva'nın aşk yaşadığı ve yakın zaman içerisinde evleneceği iddia edildi.

PUTİN AĞZINDAN KAÇIRDI

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Alina Kabaeva'nın arasındaki ilişki Rus basınının gündeminden düşmüyor. Putin'in bir röportaj sırasından artık evlenmesi gerektiğini ağzından kaçırması, Putin'in Kabaeva'nın gizli bir şekilde evleneceği iddialarını güçlendirdi.

31 YILLIK EŞİNİ BOŞAMIŞTI

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile eski jimnastikçi şuan milletvekili olan Alina Kabaeva'nın aşk yaşadığı dedikodular dinmiyor. Vladimir Putin ile Anna Kabaeva'nın gizlice evlendiği dedikoduları yeniden gündeme geldi. Hatta ikilinin çocukları olduğunu iddia edenler bile var. Putin'in, 2014'te 31 yıllık eşi Lyudmila'dan ayrılmasına da Kabaeva'nın neden olduğu iddia edilmişti. Milletvekilliği de yapan Kabaeva, Putin'in yakın arkadaşına ait olduğu bilinen ülkenin en büyük medya şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Vladimir Putin eski eşi Ludmila Putin'den 2013 yılında anlaşarak ayrılmıştı. Sebebi ise tam açıklanmasa bunun sebebininde Alina Kabaeva olduğu söyleniyordu.

Vladimir- Ludmila Putin

www.netturk.com.tr

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner16