banner29

banner32

Erdoğan - Aydın Doğan şen şakrak: Allah muhabbetinizi artırsın!

Erdoğan - Aydın Doğan şen şakrak: Allah muhabbetinizi artırsın!
banner18

NET TÜRK - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı Doğan Holding'in 60. yıldönümü için düzenlenen programda Aydın Doğan'ın oldukça neşeli olduğu görüldü.

Eski medya patronuna ait Hilton Bosphorus İstanbul'daki kutlamada Aydın Doğan ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın samimi halleri dikkatlerden kaçmadı.

TÜRKÜLERLE ŞARKILARLA!..

Gecede, Şevval Sam sahne aldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Aydın Doğan ile Şevval Sam birlikte Kelkit Türküsü'nü seslendirdi.

ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "İlk şirketine 3 kişiyle başlayan Sayın Doğan, bugün 20 bin kişilik koca bir ailenin temsilcisidir. Anadolu'da kök salıp ardından Türkiye'nin değerli bir markası olmak, bunun da ilerisine giderek dünyanın tanıdığı bir marka haline gelmek, sadece şahsi bir başarı değil, aynı zamanda Türkiye'nin de kazanımıdır. Aldığı ödüller, layık görüldüğü fahri doktoralar ve diğer uluslararası başarılarıyla kendisi bu 60 yılın her anını değerlendirmiştir. Sayın Doğan, başarılı bir iş adamı, iyi bir Kelkit ve Gümüşhane sevdalısı olduğu kadar takdire şayan bir hayır ve kültür sanat insanıdır. Kurduğu vakıf ile bu yönünü kurumsallaştırmıştır. Kendisinin 15 Temmuz darbe girişimindeki ilkeli ve sağlam duruşunun altını da özellikle burada çizmek istiyorum. Doğan Grubu medyadan çekilmiş olsa da kendisinin diğer alanlardaki çalışmaları ve yatırımlarıyla bu güçlü demokratik duruşu desteklemeyi sürdüreceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, medyasını elinden aldığı Aydın Doğan'ı övgüleriyle yere göğe sığdıramadı.

www.netturk.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner16