banner29

banner32

Haydar Dümen'e ilginç sorular ve cevapları!

Haydar Dümen'e ilginç sorular ve cevapları!
banner18

NET TÜRK - Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar.

ÇOK ACI ÇEKİYOR! 

23 yaşındayım, sevgilim benden 1 yaş küçük. İlişkiye girmek istiyorum. Denememizde bana acı çektiğini söyledi. Epey zorladım ama çok canının yandığını anlattı. Bu konuda ne yapabiliriz?

CEVAP

Değerli okurum, kızı zorlama. Kız bir vajinismus sorunu yaşıyor. Bu evlilikte çözülür. Şimdiden böyle olmadı diye kızı terk etme. Ayrıca onun dünyasını da yıkma. Çünkü elinde değil, başaramayacaksınız.

10 GÜNDÜR SERTLEŞMİYOR!

31 yaşında, 2 yıllık evli bir erkeğim. Eşimle her gün ilişkiye giriyorduk. Ancak 10 gündür çok uğraşmama rağmen penisimde sertleşme oluyor. Bu ciddi bir sorun mu?

CEVAP

Değerli okurum, hiç ciddi bir sorun değil. Kendi haline bırak dinlensin. Bir bakım ve revizyondan geçmiş olsun. Üstüne düşmezsen kısa zamanda sana haber verecek: Harekete hazırım diye.

TELEFONDA SEKS NORMAL Mİ?

 22 yaşında kızım. Cinsel deneyimim yok. Sevgilimle ne zaman telefonla konuşsak ona bir haller oluyor. Benimle telefonda seks yapmak istiyor. Bu bana saçma geliyor. Onu kırmadan bunu nasıl anlatırım?

CEVAP

Sevgili okurum, sen doğru yoldasın. Ruh açılım yapmadan bedenin açılım yapmaması doğaldır. Partnerini sevdiğini söylüyorsun. Biraz daha ötesi özveriye giriyor. Ama bu özverilerden de kızlarımız zarar görüyor. Ona, estetik ve romantik ilişki istediğini söyle.

ÖPÜŞÜRKEN BOŞALIYORUM!

 20 yaşındayım. Erken boşalıyorum. Sevgilimle öpüşürken hatta telefonla konuşurken bile boşalıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, evlilik şartları oluştuğunda ve evlendiğinde bu konu tedavi edilecek. Şimdilik komplekse girme.

HAMİLE MİYİM?

Adet döneminin bitmesinden 1 gün sonra ilişkiye girdim. Korunmadım. Acaba hamile miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, büyük ihtimalle bir şey olmadı. Ama bu böyle riskler almanı gerektirmez.

PENİSİM SANKİ KÜÇÜK!

19 yaşındayım. Penisim 7 santim. Arkadaşlarım bana erkek muamelesi yapmıyorlar. Tıbben çaresi var mı?

CEVAP

Değerli yavrum, ekipmanların tam, yola devam. Erkekliği elden bırakma. Arkadaşlarına kafanı takma.

HER YERDE SERTLEŞİYOR!

 Yerli yersiz ereksiyon oluyorum. Olur olmadık zamanlarda bu olay başıma geliyor. Ne olur bir çare bulun.

CEVAP

Değerli okurum, onun çaresi kendinde, beyninde. Bir insanın aklından yemek çıkmazsa karnı acıkır. Ama hep acıkır. Aynen öyledir. Aç gözlülük sakıncalıdır.

İLGİMİ KAYBETTİM! 

18 yaşındayım, çok kızla birlikte oldum. Birkaç aydır cinsel ilişkiye karşı ilgim yok. Hiçbir kızla ilişkiye girmek istemiyorum. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, perhiz şart. Romantizmi, yaşının gerektiği duygusallığı bir tarafa atıp aç kurtlar gibi masaya oturmuşsun. Zamanla her şey yerine oturacak. Senin de bir sevgilin olsun. Ama flört aşamasında kalsın, parka gidin, limonata için; tamam mı?

3 - 5 SAAT SÜRÜYORMUŞ!

Arkadaşımın boşalması 3 ya da 5 saati buluyormuş. Ben ne kadar istesem de 20 dakika oluyor. Bende mi sorun var? Onu dinleyince sinirlerim bozuluyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, bizim Türk erkekleri ellerinde kılıç kalkan, doğayla savaşıyorlar. Ve bizimkilerin gözleri bağlı. Oğlum, “20 dakikayı yakaladım” diyorsun, bu o kadar ideal bir süre. Ama arkadaşın birkaç saat sürdürüyormuş. Nesi güzel bunun? Belki rekor kırmayı planlıyordur ama doğru değil. Arkadaşının palavralarına gülüp geç. O bir oturuşta bir kuzu yiyorsa bundan sana ne canım.

8 KEZ BOŞALIYORMUŞ! 

26 yaşındayım. Bir arkadaşım 1 saat içinde mastürbasyon yaparak 8 kez boşaldığını söylüyor. Ona inanmalı mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, yalan söylüyorsa ne yazar, doğru söylüyorsa ne yazar? Sekizse 8 yapsın. Mide fesadı gibi cinsel fesada uğrasın. Önüne konulan faturayı da kendi ödesin. Sen kendine bak ve asla o sayılara özenme.

KISIR MIYIM?

6 aydır çocuğum olmuyor. Yoksa ben kısır mıyım?

CEVAP

Okurum, eğer erkeksen sperm sayımı yaptır, kadınsan bir kadın doğum uzmanına kontrole git. Ama okurum kadın mısın, erkek misin bunu bile bilmiyorum. Bilimde sihirbazlık yoktur, gerçekler vardır.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner16