NET TÜRK TV

Biri 3, diğeri 5 yaşında iki küçük yavru kaldı geriye, annesi ile babası evde kavga ettiğinde, onlar kreşteydi.

Eşi ile kavga eden kadın, önce bıçakladı, ardından üzerine kızgın yağ dökerek yaktı. Kadın daha sonra oturdukları binanın 3. katından aşağı atladı.

Hakim Necmi Arslan olay yerinde, eşi Hande Arslan ise hastanede hayatını kaybetti.

İki küçük yavru yetim kaldı.

*  *   *

Anadolu Adliyesi'nde görevli Hakim Necmi Arslan (54), eşi Hande Arslan (43) ve iki çocuğuyla birlikte 7 katlı bir binanın 3.katında yaşıyordu. Aralarında taryışa çıktı. 

Eşini bıçaklayan Hande Arslan daha sonra da üzerine kızgın yağ dökerek yaktı. Hande Aslan kendisini de 3. kattaki evlerinin balkonundan aşağı attı.

Kadının düştüğünü görenlerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı halde yerde yatan Hande Arslan'ı, Göztepe Şehir Hastanesi'ne götürdüler.

Bina görevlisi Murat Taşçıoğlu, eşinin hastaneye kaldırıldığını söylemek için hakim Necmi Arslan'a mesaj atmasına rağmen yanıt alamadı. Dairede başka birinin olup olmadığını öğrenmek isteyen polis ekipleri ise, kapıyı çilingirle açarak eve girdi. Ekipler hakim Necmi Arslan'ı bıçaklanmış halde yerde yatarken buldu.

Necmi Arslan'ın vücudunda kızgın yağ nedeniyle oluşan yanıklar ve darp izleri vardı. Necmi Arslan'ın hayatını kaybetmişti. Olayda yaralanan Hande Arslan ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasının sonrasında Necmi Arslan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Olayla ilgili konuşan esnaf Tahsin Sümer, “Dün öğlen saatlerine doğru bir kadın kocasını kesmiş. Daha sonra intihar etmiş. Kocasının Çağlayan’da hakim olduğu söyleniyor, 2 tane çocukları var. Kadın üçüncü kattan aşağı atlayarak intihar etti. Polis ve sağlık ekipleri buradaydı, gerekli müdahalelerin yapıldığını düşünüyorum. Bizde üzgünüz, bir travma yaşadık.”  dedi.

Apartman görevlisi Murat Taşçıoğlu, “Ben içerideydim beni komşularım çağırdı, kapıda bir olay olduğunu söylediler. Kadın bayılmış tanıyor musun diye sordular. Ben de baktım 8 numarada oturan komşumuz olduğunu gördüm. Cam silerken düştü diye düşündük. Ambulans çağırdık ve hastaneye götürdük. Eşine ulaşamayınca, ağabeyine ulaştık ve olayı anlattık. Çilingirci çağırıp baktık. Yağ döküp, boğazını kesmiş.” Şeklinde konuştu.

*  *  *

Hakim olan kocasını bıçaklayıp sonra da pencereden aşağı atlayan kadının, iki küçük yavruyu yetim bırakıp ölüme atlayacak kadar ne derdi vardı, bilinmiyor.

www.netturk.com.tr

Editör: Haber Merkezi