NET TÜRK TV

Gazeteci İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Sözcü gazetesine veda etti. Halk TV'ye geçtiği açıklanan Saymaz, " Cumhuriyet’in kalesi gördüğüm Sözcü okurları ve izleyicilerinin önünde saygıyla eğiliyorum. Onları yanıltmamış olmak, en büyük kıvancımdır" dedi.

Yazı ve haberlerine Halk TV’de devam edeceği belşirtilen İsmail Saymaz, son yazısında okurlarına veda etti.

“Türkiye’nin en çok okunan gazetesi Sözcü’de köşe yazarlığı yapmış olmaktan ve Sözcü TV’yi en çok izlenen televizyon kanallarından biri haline getiren ekibin içinde yer almaktan duyduğum gurur ve mutlulukla ayrılıyorum” diyen Saymaz, “Bize evlerini ve kalplerini açan, kendi evlatları bilen, her birini Cumhuriyet’in kalesi gördüğüm Sözcü okurları ve izleyicilerinin önünde saygıyla eğiliyorum. Onları yanıltmamış olmak, en büyük kıvancımdır. Hakkınızı helal edin. Kalın sağlıcakla” ifadelerini kullandı.

#Dünya Basın Özgürlüğü Günü! #Dünya Basın Özgürlüğü Günü!

Saymaz, şunları yazdı:

"Yaklaşık 15 aydır süren Sözcü yolculuğum bugün son buluyor. Türkiye’nin en çok okunan gazetesi Sözcü’de köşe yazarlığı yapmış olmaktan ve Sözcü TV’yi en çok izlenen televizyon kanallarından biri haline getiren ekibin içinde yer almaktan duyduğum gurur ve mutlulukla ayrılıyorum."

www.netturk.com.tr

Editör: Haber Merkezi