NET TÜRK TV

X’te anılarlakal isimli bir kullanıcının yaptığı “Hayatınız boyunca sizi en derinden etkileyen olay neydi?” paylaşımı, Türkiye’de bugüne kadar en fazla görüntülenmeye ulaşan tweet oldu.

Bu rekoru X kullanıcılarına “Hayatınız boyunca sizi en derinden etkileyen olay neydi?” sorusu soran anılarlakal isimli kullanıcı kırdı. Binlerce kişi hayatlarındaki en önemli olayları anlatınca ve bu paylaşımlar da kendi başına çok etkileşim alınca görüntülenmeler çığ gibi büyüdü ve 134 milyonu aştı.

Ardından Elon Musk’ın X’te etkileşim başına ücret ödeneceği güncellemesini getirmesiyle para hesapları yapılmaya başladı. Bir kullanıcı mavi tikli bir kullanıcının bu tweetten en az 5 bin dolar kazanabileceğini iddia etti.

Para kazanması için mavi tikinin olması gerektiği söylenirken kullanıcı mavi tiki açıp gizlediğini söyledi.

KILIÇDAROĞLU’NA GÖNDERMEDE BULUNDU

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kermal Kılıçdaroğlu’nun 14 Mayıs Genel Seçim akşamı “Öndeyiz.” paylaşımı 130 milyon görüntülenmeyle Türkiye’nin en çok izlenme alan tweeti olmuştu. Bu rekoru X kullanıcılarına “Hayatınız boyunca sizi en derinden etkileyen olay neydi?” sorusu soran anılarlakal isimli kullanıcı kırdı. Binlerce kişi hayatlarındaki en önemli olayları anlatınca ve bu paylaşımlar da kendi başına çok etkileşim alınca görüntülenmeler çığ gibi büyüdü ve 134 milyonu aştı.

Rekorun yeni sahibi eski sahibine de göndermede bulundu.

www.netturk.com.tr

Türkiye'nin uzman kalemleri ne söyledi? Türkiye'nin uzman kalemleri ne söyledi?